Меркель: Не можна безкарно перекроювати кордони в Європі

Меркель: Не можна безкарно перекроювати кордони в Європі ПоштівкаАнгела Меркель
30 Серпня 2016, 12:11

Канцлер Німеччини заявила, що була приголомшена, коли перший російський танк перетнув український кордон. Скасування санкцій, введених ЄС проти Росії, вона знову пов’язала з виконанням мінських угод.

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи на передвиборчому заході Християнсько-демократичної партії, виступила з різкою критикою дій Москви на Україну. Нагадавши, що Євросоюз ввів санкції проти Росії у зв’язку з анексією Криму і збройною підтримкою Москвою сепаратистів на Донбасі, глава німецького уряду підкреслила, що нікому не дозволено безкарно перекроювати кордони в Європі.

Вона була приголомшена, коли перший російський танк перетнув український кордон, зазначила Меркель.

«Сьогодні ж йдеться не про один танк, а про дуже, дуже багато танків», – заявила канцлер ФРН.

На її думку, через підтримку Росією сепаратистів, не було жодного дня, коли б дотримувався режим припинення вогню на сході України.

У той же час глава німецького уряду знову підкреслила, що відмова від санкції була б вигідною як для Росії, так і для Німеччини. «Я вкрай зацікавлена ​​в припиненні санкції», – зазначила Меркель, вже вкотре зв’язавши їх скасування з виконанням Москвою мінських угод. «У той момент, коли ми досягнемо прогресу у виконанні мінських угод, санкції будуть послаблені», – заявила канцлер ФРН.

Джерело:

Deutsche Welle