Медики назвали корисний для серця спиртний напій

Найбільш шкідливі продукти літа Поштівка
9 Вересня 2018, 15:33

Міжнародна група фахівців під час дослідження прийшла до висновку, що помірне споживання такого спиртного напою, як пиво, покращує серцеву діяльність і знижує ризик серцево-судинних захворювань. Тим часом, медики попередили, що у цього напою, як і у будь-якого іншого алкоголю, є негативні побічні ефекти.

Соціалісти підкреслили, що ефект від регулярного вживання пива може виявитися таким же, як і при регулярному вживанні хорошого вина в малих дозах. При цьому дослідники відзначили, що рекомендована доза для пивної дієти – це один стакан для жінок і дві склянки для чоловіків.

У пиві міститься велика кількість антиоксидантів, калію, магнію, йоду і фосфору, і все це буде сприяти зміцненню серцево-судинної системи.

Крім того, в пиві міститься великий обсяг хмелю, який, в свою чергу, містить особливу речовину, що допомагає організму боротися із зайвими кілограмами і перешкоджає розвитку цукрового діабету і гіпертонії. Вчені попередили і про побічні ефекти: фітоестрогени, що містяться в пиві, діють на організм так само, як і гормони.