Медіагрупа “1+1” закриває проект іномовлення Ukraine Today

27 Грудня 2016, 09:11

Медіагрупа 1+1 з 1 січня 2017 року вирішила закрити проект іномовлення Ukraine Today.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби медіагрупи.

У медіагрупі вважають, що зараз функцію іномовлення взяла на себе держава і підтримувати проект далі недоцільно.

“Враховуючи економічну ситуацію в країні, підтримувати проект, який має виключно соціальний характер, а держава, в той же час, демонструє нульову зацікавленість в його існуванні, для нас неможливо”, – цитується в повідомленні генеральний директор “1+1” Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, з 11 серпня 2014 року один з найбільших українських медіа-холдингів “1+1 медіа” запустив у тестовому режимі міжнародний новинний телеканал Ukraine Today. Мовлення телеканалу в повному обсязі було запущено з 24 серпня. Телеканал здійснював мовлення в кабельних мережах 12 країн, а також в Інтернеті. З 1 квітня припинив своє ТБ-мовлення і став інтернет-майданчиком.

Основна мета Ukraine Today – висвітлення подій в Україні для міжнародної аудиторії.

Як повідомлялося, 4 листопада Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Закону “Про систему іномовлення України”, внесений Кабінетом міністрів. За дане рішення проголосувало 245 із 328 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Даним законопроектом передбачено створення юридичної особи у формі державного підприємства “Іномовна телерадіокомпанія України “Ukraine Tomorrow” (ІНТУ), яке забезпечуватиме потреби іноземної аудиторії, зокрема закордонних українців, що формуватиме позитивний імідж України у світі шляхом оперативного, об’єктивного інформування про події в Україні, офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави, діяльність державних органів.

Джерело:

NEWSru.ua