MasterPass буде підключений до цифрових гаманців Google, Samsung і Microsoft

MasterPass буде підключений до цифрових гаманців Google, Samsung і Microsoft Поштівка
26 Жовтня 2016, 12:46

MasterCard повідомила про підписання угод з Google, Samsung і Microsoft про інтеграцію сервісу MasterPass з технологіями цифрових гаманців цих трьох компаній.

Починаючи з наступного року, власники карт MasterCard, що використовують Android Pay, Samsung Pay або Microsoft Wallet, зможуть застосовувати відповідні методи встановлення ідентичності користувача і аутентикації пристроїв для здійснення онлайнових транзакцій на будь-якому торговому сайті, що підтримує MasterPass.

Вперше анонсований в 2013 р, MasterPass є центральним елементом цифрової стратегії MasterCard. Це сервіс, подібно опції покупки одним натисканням – 1-Click – компанії Amazon.com, зберігає централізовано всю платіжну інформацію, включаючи реквізити карток (MasterCard та інших платіжних систем), адреси доставки і кращі способи оплати. MasterCard прагне охопити з MasterPass всі форми комерції і максимально широке коло продавців і споживачів.

Торговці, які вже приймають MasterPass, згідно з офіційною інформацією, зможуть приступити до роботи з Android Pay, Samsung Pay і Microsoft Wallet безпосередньо, без будь-якої додаткової модифікації своїх систем.

«Можливість для власників наших карток використовувати цифрові гаманці для онлайнових покупок з MasterPass є останнім прикладом наших зусиль – разом з банківськими, торговельними та цифровими партнерами – з надання різноманітних, інноваційних, всеосяжних і безпечних шляхів здійснення та отримання платежів за будь-якими каналами і з будь-яких пристроїв мають пріоритет над комерцію в глобальних масштабах», – заявив Гаррі Лайонс (Garry Lyons) директор з інновацій компанії MasterCard.

MasterPass буде підключений до цифрових гаманців Google, Samsung і Microsoft