Майже 90% доріг у Києві потребують негайного ремонту

20 Лютого 2017, 16:59

У Києві 89,9% автомобільних доріг необхідно терміново ремонтувати.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“Через неконтрольований рух великовагового транспорту дорогами столиці, різке та часте зниження температури повітря, перевищення в декілька разів міжремонтних термінів виконання капітального ремонту 89,9% вулиць і доріг Києва потребують негайного ремонту”, – йдеться в повідомленні.

У КМДА зазначили, що деякі ділянки вулично-дорожньої мережі міста не ремонтувалися впродовж 30 років.

У неділю, 19 лютого, комунальники ремонтували дороги на вулицях Басейній, Бориспільській, Жуковського, Генерала Жмаченка, Хоткевича, Бальзака, Теліги, Козачій, Кирилівській, Радунській, на Харківському та Столичному шосе, проспектах Броварському, Відрадному, Повітрофлотському, Бандери та на площі Героїв Бреста.

У понеділок, 20 лютого, дорожнє покриття мають ремонтувати на вулицях Алма-Атинській, Костянтинівській, Драгоманова, Теліги,  Бальзака, на проспектах Відрадному, Лобановського, Маяковського, Повітрофлотському, Бандери,  Соборності, Науки.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що особи, відповідальні за стан доріг в Україні, мають бути покарані за дорожньо-транспортні пригоди зі смертельними наслідками.

Джерело:

espreso.tv