Луценко назвав прізвища трьох своїх нових заступників

луценкоЮрій Луценко
30 Травня 2016, 14:07

Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив своїм першим заступником народного депутата фракції “Народний фронт” Дмитра Сторожука. Про це Луценко заявив в ході прес-конференції в понеділок, 30 травня.

“Щодо Сторожука – це рішення моє. Я вважаю, що люди повинні прийти нові люді.В його підпорядкуванні перебуватиме департамент нагляду за дотриманням законності в силових структурах України, який очолив за моїм наказом генерал-полковник Володимир Бедриківський”, – заявив Луценко.

Крім того Луценко заявив, що призначив своїми заступниками Євгена Єніна і Валентину Теличенко.

Також генпрокурор попросив трьох своїх заступників – Юрія Севрука, Олега Заліско та Романа Говду – написати заяву про відставку.

“Де буде пан Заліско, пан Говда і пан Севрук – це їх питання. Я попросив написати їх заяви про звільнення”, – сказав він.

Дмитро Сторожук з березня 2014 року по листопад 2014 був головою Державної виконавчої служби, перед цим був заступником керівника департаменту партії, а до цього три роки вів адвокатську практику.

47-річна Валентина Теличенко – український правозахисник. Спеціалізується на кримінальному та цивільному праві та супроводження справ у Європейському суді з прав людини. Член правління міжнародного благодійного фонду “Відродження”.

Теличенко представляла інтереси Юрія Луценка в Європейському суді з прав людини. Вона також представляла інтереси Мирослави Гонгадзе в процесі про вбивство її чоловіка журналіста Георгія Гонгадзе.

Луценко назвав прізвища трьох своїх нових заступників