Луценко доручив обласним прокуратурам провести перевірку усіх співробітників на наркозалежність

15 Лютого 2017, 13:55

Генеральний прокурор Юрій Луценко доручив обласним прокуратурам провести перевірку усіх співробітників на наркозалежність. Про це він заявив під час наради в ГПУ.

“Прошу всі обласні прокуратури провести перевірку на наркозалежність всіх підлеглих. Відповідні методики існують, розумію, що це не передбачено нашим бюджетом. Тим не менш, будь ласка, добровільно-примусово, щоб всі працівники прокуратури здали кров, волосся, нігті, будь метод прийнятний, але всі пройшли перевірку на наркозалежність”, – сказав він.

Крім цього Луценко повідомив, що внесе у Верховну Раду подання про притягнення до відповідальності трьох народних депутатів через несплату податків,  а також доручив ГПУ провести дослідчу перевірку НКРЕКП про контроль відомством тарифів.

Також Генеральний прокурор заявив, що рівень розкриття злочинів у минулому році склав тільки 30%.

“Ситуація з розкриттям злочинів – в 2013 році розкривалося 45% злочинів від усього масиву врахованих. У 2014 – 44%, в 2015 – 39%. Це, в принципі, нормально, європейська норма – близько 40%. Але в минулому році – менше 30% всього масиву злочинів”, – розповів голова ГПУ.

При цьому Луценко підкреслив, що найнижчий показник в Києві – 16%, Одесі – 20%, Харківській області – 22%, Запорізькій області – 23% і в Київській області – 24%.

Джерело:

112, РБК Україна

Луценко доручив обласним прокуратурам провести перевірку усіх співробітників на наркозалежність