Літню резиденцію Папи Римського відкриють для туристів

Літню резиденцію Папи Римського відкриють для туристів Поштівка
19 Жовтня 2016, 13:19

Папа римський Франциск розпорядився відкрити свою літню резиденцію в Кастель-Гандольфо для жителів і гостей міста. Погуляти апартаментами, в яких зупинялися багато понтифіків, можна буде з 21 жовтня.

Резиденція знаходиться на мальовничому березі озера Альбано за 30 кілометрів на південний схід від Риму. Вона була побудована в XVII столітті і багато років служила місцем відпочинку глав Римо-католицької церкви. Так, Бенедикт XVI провів тут кілька місяців після зречення від папства.

Повідомляється, що в папському палаці буде відкритий музей, експозиція якого розповість відвідувачам про численні історичні події. Наприклад, про те, як в роки Другої світової війни в Кастель-Гандольфо під охороною Святого престолу ховалися біженці-євреї.

Апостольський палац у Кастель-Гандольфо був побудований за проектом архітектора Карло Мадерно, який також працював над інтер’єром церкви Санта-Марія делла Вітторія в Римі і брав участь в будівництві собору Святого Петра у Ватикані.

Відкриття літньої резиденції для відвідування туристів носить тимчасовий характер. Не виключено, що наступний понтифік може повернутися в резиденцію і закрити її для мандрівників. Нагадаємо, раніше за розпорядженням Папи Римського Франциска були відкриті для відвідування сади навколо Кастель-Гандольфо. Всі бажаючі можуть прогулюватися тут в ранкові години в будь-який день, крім неділі.