Лідерами по сплаті податків до Держбюджету 2016 в області стали три порти «Великої Одеси»

порт
30 Грудня 2016, 15:08

У трійку лідерів по наповненню Державного бюджету України за підсумками 2016 року в Одеській області увійшли ДП «Одеський морський торговельний порт», ДП «Морський торговельний порт «Южний» та ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ», передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я».

Про це агентству повідомили сьогодні, 30 грудня, в прес-службі спецДПІ по роботі з великими платниками податків у Одесі МГУ ДФС.

За інформацією прес-служби, своєрідні підсумки року підбивалися під час урочистої зустрічі в форматі «круглого столу» представників великого бізнесу Одеської і Миколаївської областей та керівного складу управління одеського Офісу з обслуговування великих платників податків ДФС.

Керівник обласної структури офісу Вікторія Талпа, звертаючись до присутніх, зазначила:

«Останні дні року – це час підведення підсумків і визначення планів на майбутнє. У році, що минає ви своїм прикладом демонстрували прозоре ведення бізнесу та належне виконання своїх податкових зобов’язань. Ми дякуємо вам за високий рівень відповідальності в забезпеченні наповнення Державного та місцевих бюджетів».

У трійку лідерів по наповненню Держбюджету України за підсумками 2016 р. увійшли ДДП «Одеський морський торговельний порт», ДП «Морський торговельний порт «Южний» та ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ».

Крім них, до складу лідерів потрапили ТОВ «Тедіс Україна», ТОВ «Промислово-торговельна компанія Шабо», АТ «Одеський припортовий завод», ВАТ «Одесаобленерго», Корпорація виробничих та комерційних підприємств «Союз», ДП «ГПК Україна», ПрАТ «Одеський коньячний завод», «Стивідорна компанія «Ольвія», ВАТ «Дім марочних коньяків «Таврія».

У загальній сумі мобілізованих управлінням податків до Державного бюджету України частка надходжень від цих підприємств становить майже 50%.

Представникам лідерів зі сплати податків були вручені іменні подяки.