Київські волонтери перетворять вулицю Ярославів Вал на громадський простір

2 Лютого 2017, 17:09

Організація “Агенти змін” візьметься за оновлення Ярославового Валу в Києві.

Так, вулицю планують перетворити в комфортний громадський простір – впорядкувати рекламу, вирівняти тротуари, провести озеленення, пофарбувати фасади, встановити лавки і т. д. Про це повідомляється на сторінці організації в соцмережі Facebook.

“Ми підписали меморандум з КМДА про оновлення вул. Ярославів Вал. Майже рік ми працювали на цій вулиці і власним досвідом дізналися про всі її проблеми: роздовбаний асфальт, фасади, захаращені рекламою та вивісками, запарковані тротуари. Щоб зробити з Ярвалу один з найкомфортніших громадських просторів Києва, ми почнемо з фундаментальних досліджень: визначимо найважливіші проблеми, зберемо статистику за кількістю пішоходів і автомобілістів, дізнаємося, що саме люди роблять на вулиці”, – сказано в повідомленні.

Волонтери закликають киян допомогти з перевтіленням вулиці і писати про головні її проблеми. Вся інформація про просування проекту буде публікуватися на Facebook-сторінці “Ярвал”.

Нагадаємо, у вересні журналісти показали візуалізацію того, як могли б виглядати київські вулиці, будь вони європейськими пішохідними зонами. Серед запропонованих варіантів був, зокрема, Ярославів Вал. У цій зоні запропонували розмістити літні майданчики кафе, місця для сидіння та збільшити кількість зелених насаджень. Крім того, на цій вулиці можна буде організовувати міжнародні фестивалі спільно з культурними відділами посольств, які знаходяться в цьому районі.

Джерело:

112