“Київенерго” просить своїх клієнтів не розраховуватися з компанією через ГІОЦ

13 Січня 2017, 13:12

ПАТ “Київенерго” наголошує, що єдина платіжка, розіслана киянам КП “ГІОЦ”, є недійсною, а оплата послуг “Київенерго” має відбуватися виключно за її рахунками.

Про це повідомляє сайт компанії.

“У зв’язку із розповсюдженням КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр” нового формату платіжки, єдиної для усіх комунальних послуг, звертаємо вашу увагу, що оплата послуг “Київенерго”, як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжками “Київенерго””, – йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що рахунки за електроенергію кияни отримають до 16 січня, а за опалення і гарячу воду – з 15 по 22 січня.

Як відомо, Київська адміністрація має намір ввести єдину квитанцію на оплату комунальних послуг.

З 10 січня кияни отримали подібний варіант квитанції, однак він не є достовірним. У ній вказується оплата за утримування прибудинкової території, водовідведення, водопостачання холодної й гарячої води, а також електропостачання.

Зараз за отриманою єдиною квитанцією можна оплатити тільки утримування прибудинкової території, водовідведення й водопостачання.

У КМДА також наголосили, що проведуть службове розслідування стосовно передчасного поширення нової моделі квитанції.

Як відомо, наразі столичні жителі не можуть платити за компослуги у відділеннях Укрпошти. Договір між КП “ГІОЦ”, яке формує рахунки, і Укрпоштою закінчився 31 грудня 2016 року.

Новий договір не укладено, оскільки КП “ГІОЦ” відмовилось збільшити винагороду за послуги Укрпошти.

Столичні жителі можуть оплатити квитанції за компослуги у відділеннях державних банків, у точках прийому КК “Центр комунального сервісу” або через он-лайн-сервіси.

Нагадуємо, з 1 січня 2017 року «Укрпошта» припинила приймати комунальні платежі через ГІОЦ у зв’язку з нерентабельністю послуги і має намір втричі збільшити комісію за цю послугу.

Довідка “Поштівки”

Комунальне підприємство “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (КП ГІОЦ) за допомогою загальноміської білінгової системи нарахування і обліку сплати населенням  за житлово-комунальні послуги здійснює в інтересах підприємств-постачальників житлово-комунальних послуг збір, облік та розщеплення платежів населення міста Києва за житлово-комунальні послуги. На сьогоднішній день КП ГIОЦ обслуговує більш ніж 970 тисяч особових рахунків платників за утримання будинків та прибудинкової території та близько 820 тисяч особових рахунків платників за комунальні послуги. Щоденно КП ГІОЦ надає інформацію про оплату підприємствам-виконавцям житлово-комунальних послуг.

Джерело:

Українська правда

“Київенерго” просить своїх клієнтів не розраховуватися з компанією через ГІОЦ