Китайських митників замінять роботи

Китайських митників замінять роботи Поштівка
6 Жовтня 2016, 15:53

У трьох портах провінції Гуандун починається застосування роботів з штучним інтелектом як митних чиновників. Перша партія новинок приступить до роботи в Гунбеї, Чжуншані і Хенціні, повідомляють Відомості.

Роботи «Сяо-хай» бачать, ходять, говорять, слухають і вчаться, повідомляє видання LaoWai.

Як повідомляє China Daily, ці роботи, забезпечені спеціальною митною інформацією, можуть відповідати на питання на 28 мовах і діалектах, включаючи англійську, японську, а також мандаринський і кантонский діалекти китайської мови.

Як розповів директор гунбейської митниці Чжао Мінь, завдяки технології розпізнавання роботи здатні також визначати підозрілу поведінку клієнтів.

У майбутньому їх приєднають до лінії екстреного зв’язку з митною службою на той випадок, якщо вони будуть не здатні вирішити якусь проблему.

У Китаї це не перше застосування таких роботів з метою забезпечення безпеки. Минулого місяця подібного робота вже встановили в комерційному аеропорту Шеньчженя.

За повідомленням офіційної газети Компартії Китаю People’s Daily, цей робот на ім’я «Аннбо» цілодобово патрулює в залі вильотів терміналу N3.

Китайських митників замінять роботи