Китайські компанії збирають більше половини усіх смартфонів

Китайські компанії збирають більше половини усіх смартфонів Поштівка
5 Грудня 2016, 10:29

За підсумками третього кварталу 2016 року компанія Hon Hai Precision Industry Co., також відома, як Foxconn, зберегла за собою титул другого найбільшого в світі збирача смартфонів, передає тайванське агентство CNA із посиланням на дані аналітиків IDC.

Ще одна представниця Тайваню – компанія Pegatron – посіла сьоме місце в рейтингу компаній, що лідирують за обсягами збірки смартфонів на своїх підприємствах. На цій же позиції Pegatron була і в попередній чверті.

Вважається, що Hon Hai, провідний контрактний виробник споживчої електроніки, є ексклюзивним партнером Apple з випуску 5,5-дюймових смартфонів iPhone 7 Plus. Цей же виробник збирає і 4,7-дюймову версію iPhone 7, але замовлення Apple на цю модель з нею поділяє колега по галузі і співвітчизниця Pegatron.

Перше місце в плані збирання смартфонів утримує південнокорейська компанія Samsung Electronics. Ще одна представниця Південної Кореї – LG – займає в рейтингу п’яте місце, відзначають аналітики.

У дослідженні IDC сказано, що через дефіцит ключових комплектуючих, таких як дисплеї та чіпи пам’яті, обсяги виробництва “розумних” комп’ютерних пристроїв, включаючи смартфони, в липні-вересні 2016 року збільшилися слабкіше, ніж очікувалося – зростання складе лише 5,3% в порівнянні з попередньою чвертю.

Тим не менш, це не завадило виробникам з Китаю зайняти п’ять місць в десятці лідерів по збірці смартфонів, а в рейтингу топ-30 їх внесок склав більше 66%. За даними IDC, в цілому компанії з КНР за підсумками минулого кварталу контролювали 50,4% в глобальному бізнесі з випуску комунікаторів.

У десятці лідерів опинилися такі компанії з Піднебесної: Oppo (третє місце), Vivo (четверте), Huaqin (шосте), Gionee (восьме) і TCL (дев’ятий). Крім того, відзначено, що в третьому кварталі 2016 року китайські вендори Huaqin і Wingtech увійшли в десятку провідних контрактних розробників смартфонів.

На останньому місці рейтингу найбільших збирачів комунікаторів виявився сінгапурський виробник Flextronics, додали фахівці.

Кажучи про перспективи галузі, аналітики відзначили, що в четвертому кварталі 2016 року світові поставки смартфонів повинні зрости більш ніж на 10% на тлі сезонного збільшення продажів перед Різдвом і підготовки рітейлерів до високого попиту в період святкування Нового року за місячним календарем, який відзначатиметься в наприкінці січня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що Xiaomi не отримує прибутку з продажів своїх смартфонів.

Джерело:

internet ua

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!