Крихітний шпіц є поводирем для сліпої собаки

Крихітний шпіц є поводирем для сліпої собаки Поштівка
5 Жовтня 2016, 12:47

Собаки є найкращими друзями не тільки людини, а й один одному. Шпіци Хоши і Зена дуже дружакть не дивлячись на те, що один із них сліпий. В 11 років Хоши через глаукому видалили обидва ока. Нещасна тварина залишилася повністю сліпа.

Господарі Хоши підібрали крихітного померанського шпіца Зена з добрими очима, на одній з вулиць Вашингтона. Це сталося за півроку до того, як Хоши зробили операцію.

У Зена збільшене серце, звужена трахея і хворі зуби.

Паулін Перез, господиня цій веселій компанії, зізналася, що закохалася в Зена з першого погляду, а й не припускала, яку роль малюк зіграє в житті Хоши.

“Я трохи нервувала, коли думала про те, як Хоши відреагує на появу будинку ще одного вихованця. На мій подив, він навіть не гавкав: вони акуратно зблизилися, обнюхали один одного, і з тих пір ці двоє просто нерозлучні “, – розповіла Паулин Перез, господиня цих собак.

Зен завжди поруч з Хоши, ніби розуміє, що той не може бачити. Зен поводиться як собака-поводир Хоши.

“Ці двоє – великі любителі піших прогулянок. Іноді ми прив’язуємо поводок Хоши до Зену, і той веде одного вперед за собою, як справжній лідер. Але навіть якщо просто відпустити їх бігати, Зен завжди поруч, допомагаючи Хоши “, – розповіла Паулин.

Gazeta.ua

Крихітний шпіц є поводирем для сліпої собаки