Кравчук назвав заяви німецьких політиків політичним невіглаством

Перший президент України Леонід Кравчук
9 Серпня 2017, 20:29

Екс-президент також наголосив, що “не німці мають вирішувати, що нам відкладати, а що ні, це мають вирішувати українці”

Перший президент України Леонід Кравчук назвав “політичним невіглаством” заяви окремих німецьких політиків про необхідність відкладення питання Криму заради вирішення інших проблем. Про це він заявив у коментарі телеканалу “112 Україна”.

“Є така філософська формула: трансцендентальний емпіріокритицизм. Усі закривають вуха. Якби ці німці мені сказали відкласти на рік, на два, на півроку і чому відкласти, то я б їх коментував. А так, як я не можу це назвати інакше, ніж трансцендентальний емпіріокритицизм, або політичним невіглаством того німця, який це меле, я навіть не хочу це коментувати, це непристойно”, – зазначив він.

Кравчук також наголосив, що “не німці мають вирішувати, що нам відкладати, а що ні, це мають вирішувати українці”.

Нагадаємо, лідер Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер висловився за поліпшення відносин з Росією і висловив припущення, що ситуація з окупацією Криму Росією стане “тривало тимчасовою”. В інтерв’ю 5 серпня Лінднер заявив, що Захід повинен подати президенту Росії Володимиру Путіну такі пропозиції, які дозволили б йому змінити нинішню політику і “не втратити обличчя”.

За словами глави німецьких лібералів, від взаємин із Москвою залежить, зокрема, безпека та благополуччя Європи. На його думку, проблему Криму потрібно “відокремити”, щоб досягти прогресу в інших сферах. Крістіан Лінднер зазначив, що санкції проти Росії не потрібно зберігати до моменту повного виконання мінських угод, а позитивні кроки треба нагороджувати поступовим зняттям обмежень.

Кандидат у канцлери Німеччини від “лівих”, одна з лідерів Лівої партії Німеччини (ЛПН) Сара Вагенкнехт підтримала висловлювання Лінднера і заявила, що потрібно поступово повертатися до політики “розрядки” щодо Росії.