Кран в морському порту перетворили на міні-готель

8 Серпня 2017, 13:42

У Копенгагені старий вантажний кран перетворили на розкішний міні-готель з одним номером в якому є спа-зона з джакузі та тераса для милування заходом сонця.

Локація для готелю який називається The Krane – також доволі незвичайна. Колись тут був жвавий порт, але з часом він втратив свою роль для місцевої промисловості. А вугільний кран, якому вже понад 80 років, так і залишився на місці. Кілька років тому його вирішили переобладнати. Ззовні залишили, яким він і був, а всередині відремонтували за останньою модою, перетворивши його на унікальний бутик-готель, який надає для гостей в Копенгагені одне з найбільш захоплюючих вражень.

На першому поверсі розташована стійка реєстрації, стекляний стіл, спа-центр і тераса. Готельний номер розташований в кабіні крана на висоті 15 метрів і виконаний у чорному інтер’єрі – щоб відповідати минулому вугільного крану. Він може прийняти до двох осіб за раз, вартість проживання становить 2,9 тисячі доларів за ніч.

Меблі виготовлені вручн і відповідають кольоровій концепції. Здається, що кровать, стіл і шафи зникають у інтер’єрі. Чорний інтер’єр контрастує із зміною світла та виглядами упродовж дня.

Крім того, міні-готель оснащений скляною стіною і терасою, звідки гості можуть насолоджуватися видами міста. Постояльцям надаються послуги консьєржа та трансфер від аеропорту.

Всередині крана також було створено зал для переговорів зі скляними стінами, де можуть розміститися 2 десятки людей.

Заклад має відкритися в поточному році, конкретна дата не називається.

 

Кран в морському порту перетворили на міні-готель