Конгрес США оприлюднив новий текст законопроекту про антиросійські санкції

санкції
22 Липня 2017, 18:27

Конгрес США опублікував новий законопроект щодо санкцій проти Ірану і Росії, що був внесений в Палату представників 12 липня.

Текст документа з’явився на офіційному сайті Конгресу.

Співавторами документа виступили лідер демократичної меншості в нижній палаті Конгресу США Ненсі Пелосі, її заступник Стені Хойер, а також старший член Комітету у закордонних справах Палати представників конгресмен-демократ Еліот Енгел.

Американське видання Politico повідомило, що тупикова ситуація із зазначеним законопроектом вирішилася в суботу. Однак конгресмени так і не включили, на прохання Білого дому, положення, що полегшують процес зняття санкцій з Росії.

За даними газети, в підсумковий законопроект, що спочатку включав обмеження проти Ірану, також будуть включені і санкції проти КНДР. Голосування в нижній палаті щодо цього документа відбудеться у вівторок, 25 липня.Очікується, що переважна більшість конгресменів підтримає даний законопроект.

Як повідомляла Поштівка, у червні Сенат США переважною більшістю ухвалив законопроект S.722 про введення санкцій проти Ірану, який також включав у себе розділ із новими розширеними санкціями проти Росії. Процедура його прийняття в Конгресі була призупинена через конституційну вимогу про те, що всі законодавчі ініціативи, які стосуються бюджетних наповнень, мають прийматися спочатку в нижній, а потім у верхній палаті.

Проект закону включає запровадження як індивідуальних, так і секторальних санкцій проти РФ, а також закріплює існуючі обмеження проти Росії, позбавляючи президента права скасовувати їх дію без ухвалення Конгресу США.

Конгрес США оприлюднив новий текст законопроекту про антиросійські санкції