Компанія Opel не може впоратись із попитом на Ampera-e

opel-ampera-e
23 Жовтня 2017, 23:00

Електричний хетчбек Ampera-e компанії Opel, який в США продається як Chevrolet Bolt EV, має величезний попит в Європі.

Так, німецький автовиробник вже отримав тисячі замовлень. Наприклад, тільки в Норвегії в перший же день було отримано 4000 заявок. З того часу минуло вже понад п’ять місяців, але кількість доставлених електрокарів ще не досягла чотиризначного числа.

До речі, на Норвегію припадає понад 40% від загального європейського обсягу продажів моделі. В цій країні Ampera-e продається за 35,4 тис. доларів (без урахування субсидії на придбання нового електрокара).

Ampera-e для Європи виготовляється на заводі в США, але їх випускається недостатня кількість, незважаючи на те, що виробничі потужності були влітку розширені. Передбачається, що з автомобілями 2018 модельного року, випуск яких почнеться вже 18 грудня, буде аналогічна ситуація.

Зважаючи на це, Opel був змушений попросити дилерів, щоб ті припинили прийом замовлень на Ampera-e. Причому в компанії не знають, коли поставки електрокарів будуть нормалізовані. Тим, хто хоче замовити автомобіль зараз, не обіцяють його поставити навіть в 2019 році, а замість прийому заявок дилери формують список очікування.

Chevrolet Bolt/Opel Ampera-e оснащується 200-сильним електромотором і батареєю на 60 кіловат-годин. Залежно від методики випробувань, хетчбек може проїхати на одному заряді близько 380 км.