Компанія МАУ збирається подати до суду на лоукостер Ryanair

лоукост
9 Квітня 2018, 16:28

Про це заявив президент МАУ Юрій Мірошников, інформує Поштівка з посиланням на прес-службу авіаперевізника.

В МАУ обурюються, що ірландський лоукостер почав продавати квитки, не отримавши дозволу на таймінги

Компанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) може знову подати в суд на лоукостер Ryanair, якщо питання отримання слотів і надалі не буде узгоджене з «Борисполем», і одночасне прибуття/відправлення рейсів обох авіакомпаній зашкодить українському перевізникові.

Видання, зокрема, інформує, що вперше після оголошення 23 березня старту продажів квитків на рейси Ryanair в/з України, керівник «Міжнародних авіаліній України» дав коментарі.

Так, Юрій Мірошников, як і раніше гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін, акцентував увагу на тому, що ірландський лоукостер почав продавати квитки, не отримавши дозволу на таймінги (вільний час для обслуговування) в аеропорту.

«Слоти, які вони очікують отримати, всі зайняті рейсами МАУ, транзитними рейсами, де час з’єднання дуже важливий, де ми знаємо, і ми вже це розуміємо, інфраструктура аеропорту в ці години пік є для нас вузьким місцем», — сказав Мірошников.

«У мене може бути тільки одне пояснення: вони (Ryanair) сподіваються і вважають, що під тиском з різних джерел питання якимось чином буде вирішено (на їхню користь). І їм все одно», — зазначив президент МАУ.

«Якщо це рішення зашкодить «Міжнародним авіалініям України», так, ми безумовно будемо захищати наші інтереси в суді», — сказав він.

«Істеричні висловлювання про високі тарифи МАУ — ще один приклад їх бажання блокувати конкуренцію, а не давати українським клієнтам низькі тарифи, які вони дійсно хочуть», — додав Мірошников.