Колишній ватажок «ДНР» назвав реальну кількість втрат серед терористів

Колишній ватажок «ДНР» назвав реальну кількість втрат серед терористів ПоштівкаКолишній ватажок «ДНР», екс-офіцер СБУ, зрадник і терорист Александр Ходаковський
7 Грудня 2016, 10:21

Колишній глава «Радбезу ДНР», екс-офіцер СБУ Олександр Ходаковський повідомив про серйозні проблеми, що виникли через великі втрати у терористів.

Про це повідомляє DonPress.

«У кожній бригаді наших солдатів на передовій гине по 8-10 чоловік за два тижні. Штат батальйону – 350 осіб, а реально в строю воює 151. Більше 60% не доукомплектованих підрозділів, які стоять на передових позиціях. І нікому до цього немає ні найменшої справи», – зазначив Ходаковський.

Крім того, за його словами, у «армії ДНР» немає жодних заготовлених других позицій, – підрозділів «ополченців», які перебували б в місцях постійної дислокації, щоб при загостренні ситуації вони могли відразу висуватися вперед.

«В разі чого – цивільне населення не встигне евакуюватися, тому що військові почнуть тікати. У нас є міністерство оборони, але у нас немає нічого, що пов’язано з організацією безпосередньо оборони», – підкреслив він.

Колишній ватажок «ДНР» назвав реальну кількість втрат серед терористів