Князєв призначений головою Нацполіції

8 Лютого 2017, 13:28

Сергій Князєв призначений головою Національної поліції України.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що кандидатуру Князєва йому рекомендувала номінаційна комісія.

“Я пропоную і вношу на ваш розгляд на посаду голови Національної поліції України генерала поліції третього рангу Князєва Сергія Миколайовича”, – сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ході засідання.

Зазначимо, Князєв до сьогоднішнього дня очолював департамент карного розшуку Нацполіції.

За словами Сергія Князєва, який виступив на засіданні Кабміну безпосередньо перед призначенням, “непримиренна боротьба із злочинністю та продовження реформ” стануть основним його девізом і завданням на посаді керівника Нацполиции, а також завданням всього колективу відомства.

“Є пропозиція підтримати”, – сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Рішення про призначення Князєва головою Нацполіції було прийнято одноголосно.

Сергій Князєв, кандидат юридичних наук, працював у карному розшуку з 1995 року. Останні три роки Князєв очолював обласні управління поліції в Закарпатській, Рівненській областях, також він працював у Київській і Донецькій областях. За мужність і героїзм, проявлені при захисті суверенітету і територіальної цілісності України в грудні 2014 року Князєв був нагороджений Орденом Данила Галицького.

Нагадаємо, члени кваліфікаційної комісії з відбору кандидатів на посаду голови Національної поліції представили на розгляд міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова кандидатури Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Сергія Князєва.

Джерело:

РБК Україна

Князєв призначений головою Нацполіції