Казпошта переходить на новий формат обслуговування

Казпошта переходить на новий формат обслуговування Поштівка
25 Серпня 2016, 11:56

АТ «Казпошта» повідомило про відкриття модернізованого Центрального відділення в м. Астана, у якому змінено принцип обслуговування клієнтів. У день відкриття клієнтів обслуговували зірки кіно й телебачення.

«На сьогоднішній день модернізовано або частково оновлено близько 100 відділень по країні, відкрито 2 супермаркети посилок в Астані, які вже зарекомендували себе серед клієнтів і довели свою ефективність. Даний формат обслуговування буде упроваджуватися по всій країні. Сьогодні ми презентували нашим клієнтам нове багатофункціональне відділення, яке дозволить значно підвищити сервіс й оперативність у наданні послуг», – коментує Байрам Азізов, керівник прес-служби АТ «Казпошта».

Зокрема, оновлене Центральне відділення в Астані розділене на кілька зон для клієнтів: операційні зали для фізичних осіб з поштових і фінансових послуг, зона з обслуговування корпоративних клієнтів, супермаркет посилок, зона самообслуговування й обмінний пункт.

Операційні зали для фізичних осіб з поштових і фінансових послуг функціонуватимуть 7 днів на тиждень з 08:00 до 19:00 у будні, у суботу – з 09:00 до 18:00, а в неділю з 10:00 до 15:00.

У центральному залі змінений формат обслуговування клієнтів, зокрема, замість незручних кабін – супермаркет посилок. Даний формат уже зарекомендував себе. Він дозволяє значно скоротити виробничі витрати компанії, збільшити пропускну здатність, не інвестуючи кошти в персонал і додаткову площу, а клієнту – значно скорочує час на отримання й відправку посилок.

Також, п’ять днів на тиждень клієнтам буде доступна окрема зона з обслуговування корпоративних клієнтів. Графік роботи: з 09:00 – 18:00.

Зона самообслуговування включає в себе поштомат, банкомати та платіжні термінали. Як і обмінний пункт, дана зона буде працювати 7 днів на тиждень з 08:00 до 22:00.

Казпошта переходить на новий формат обслуговування