Касьянов: У Путіна можна відібрати владу

Касьянов: У Путіна можна відібрати владу Поштівка
16 Серпня 2016, 14:18

Владімір Путін бореться за збереження влади. Єдиним способом, який дозволить її у нього відібрати є вибори, – переконує один з найвідоміших лідерів російської опозиції Міхаїл Касьянов  в інтерв’ю Польському радіо. Колишній прем’єр-міністр Росії, а нині лідер партії ПАРНАС вважає, що опозиція є реальною загрозою для Путіна.

Міхаїл Касьянов звертає увагу, що опозиції сприяє виборчий календар. «У вересні відбудуться парламентські вибори, у вересні наступного року відбудуться регіональні та муніципальні вибори. У березні 2018 року – президентські. Ці неповних три роки, це не так багато часу для поступової зміни» – наголошує опозиціонер.

Міхаїл Касьянов стверджує, що в найближчих виборах його партія може розраховувати на 7 відсотків підтримки громадян, що дозволило б створити у російській Думі реальну силу.

Колишній прем’єр-міністр і співпрацівник Владіміра Путіна вважає, що нині увагу російського президента займає в першу чергу збереження влади. «Для того, щоб зберегти владу, він потребує свого роду легітимності за межами Росії. Це означає, що йому треба знайти зовнішнього ворога. І він його знайшов, і про це говорить. США, країни Балтії, Польща і Україна – саме на ці напрямки зараз працює пропаганда. Путін потребує перемог. На жаль полем таких тренувань є в даний час Україна» – наголошує опозиціонер.

Міхаїл Касьянов вважає також, що реальна підтримка Путіна серед росіян не настільки велика, як це показують у місцевих засобах масової інформації. За його словами, багато людей налякані і бояться виражати свою нехіть до президента.