Каспаров: Після усунення Путіна РФ поверне Крим Україні

Каспаров: Після усунення Путіна РФ поверне Крим Україні Поштівка
25 Серпня 2016, 13:28

Один з лідерів російської опозиції Гарі Каспаров вважає, що повернення Росією Криму Україні після повалення режиму Володимира Путіна повинно відбутися без додаткових умов. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Вважаю за потрібне ще раз підкреслити: в майбутній постпутінській Росії повернення Криму Україні, без будь-яких попередніх умов, стане ключовим індикатором того, що Росія нарешті позбулася від примар минулого, які, як і раніше тримають нашу країну в заручниках”, – заявив він.

У своєму пості Каспаров різко розкритикував свого колишнього соратника Олександра Рикліна, який з’їздив до Криму і опублікував звідти фото у Facebook з підписом “вдома”.

“Я вважаю будь-яку приватну поїздку в окупований Крим вчинком, не гідним пристойної людини, але кожен має право самостійно розпоряджатися свій репутацією. При цьому, очевидно, що публікація в соціальній мережі виводить ситуацію за межі приватного життя і стає публічною заявою. В даному випадку, враховуючи текст, який супроводжує фотографію, вчинок Рикліна є актом політичного зрадництва тих, хто продовжує боротьбу за демонтаж злочинного путінського режиму”, – написав опозиціонер.

Як відомо, після анексії Криму один з лідерів російської опозиції Олексій Навальний не став гарантувати повернення півострова Україні в разі повалення Путіна, пояснивши це тим, що Крим – “не бутерброд”.