- Поштівка - http://poshtivka.org -

Карнавал у Лондоні: масова бійка і понад 100 затриманих

У результаті масової бійки під час щорічного вуличного карнавалу Notting Hill Carnival у Лондоні було затримано понад 100 осіб. Про це повідомляє Укрінформ [1].

 «Лондонська поліція заарештувала понад 100 осіб на тлі спалаху насильства в неділю на щорічному карнавалі Ноттінг Хілл», – йдеться у повідомленні.

За інформацією поліції, щонайменше четверо осіб отримали ножові поранення під час атак у день відкриття фестивалю. Це молоді люди віком від 15 до 20 років, зокрема один 15-річний хлопчик госпіталізований у важкому стані.

Під час заходу відбулися бійки між представниками різноманітних молодіжних угруповань та поліцією.

За інформацією лондонської служби швидкої допомоги, незадовго до півночі 411 учасників карнавалу отримали медичну допомогу, 77 осіб були госпіталізовані.

Поліція повідомила про арешт 105 осіб, яких обвинувачують у зберіганні наркотиків, володінні холодною зброєю, насильстві, сексуальних злочинах і грабіжництві.

Як відомо, Notting Hill Carnival – це щорічне свято карибської культури в британській столиці. Notting Hill Carnival залишається однією з найбільших в Європі вуличних вечірок, яку відвідують сотні тисяч людей щороку.

Карнавал, заснований 1966 року вест-індськими іммігрантами після расових заворушень у Ноттінг Хілл 1958 року, часто стає місцем сутичок з поліцією.

У 2008 році свято закінчилося вуличними заворушеннями. Минулого року поліція затримала 407 осіб, що є рекордом для заходу.