Капіталізація китайської криптовалюти NEO зросла до 1,7 мільярда доларів

neo-antshares
12 Серпня 2017, 08:31

Згідно з даними CoinMarketCap, токен NEO, раніше відомий як AntShares, за останні сім місяців зріс більш ніж на 12000%. Так в січні він коштував $ 0,15, зараз же його ціна сягає $ 35, і схоже, що на цьому його зростання навряд чи зупиниться.

Криптовалютний ринок в Китаї є для суспільства блокчейн-проектом, який постійно зростає і дає можливість інвесторам одержувати прибутки. Ключовими факторами, що сприяють розширенню ринку і підвищенню його вартості, є:

Перевага над Ethereum

У порівнянні з Ethereum, який став популярний завдяки тому, що є найкращою блокчейн платформою для інституційного використання, NEO має аналогічні можливості. Серед них – смарт-контрактна платформа NEO 2.0, яка підтримує традиційну мову програмування, на відміну від Ethereum, який має власну мову, Solidity. Це значна перевага над Ethereum для первинного розміщення токенів (ICO), особливо для майбутніх китайських проектів. Вона пов’язана з тим, що багатьом розробникам немає необхідності вивчати нову мову програмування. Компанія активно залучає їх і винагороджує за те, що вони покращують додатки на платформі смарт-економіки.

Бум ICO в Китаї

Очевидно, що інтерес до проектів, що використовують технологію блокчейн, стрімко зростає. За даними China Money Network, в Китаї існує 43 платформи, що надають послуги ICO, які зібрали близько 2,6 млрд. Юанів ($ 420 млн.). Дані Китайської комісії з технології інтернет безпеки також показують, що Bitcoin і Ethereum забезпечують 90% всіх зборів коштів у Китаї. У зв’язку з тим, що тенденція ICO в країні тільки набирає обертів, частка NEO на ринку на цьому етапі все ще мінімальна.

Розташування

Ця технологія здатна задовольняти приватні потреби. З NEO, що використовує технологію блокчейн, проектам в Китаї набагато простіше створити цілу смарт-економіку, яка включає в себе цифрові активи, розумні контракти і цифрову ідентифікацію для додатків реального світу і інтеграції. У Шанхаї є команда з розробок, керована державою, і також міжнародна команда City of Zion. Для Китаю цей фактор стане величезним плюсом на користь NEO.