Канадці побудують в Україні п’ять сонячних електростанцій

Трифанівська сонячна електростанція
24 Вересня 2017, 08:31

Канадська компанія TIU Canada Co. повідомила про намір побудувати в Україні п’ять сонячних електростанцій, причому будівництво першої СЕС в Нікополі (Дніпропетровська обл.) вже почалося, і запустити її планують уже цієї осені.

Станцію розмістять на території Нікопольського феросплавного заводу, де є доступ до всіх необхідних комунікацій. Потужність СЕС становитиме 10,5 МВт, підрядником виступає Helios Strategia. Вартість проекту становить 14 млн. Євро. Уточнюється, що інвестор використовує для фінансування проекту 30% власного капіталу і 70% позикового.

Решта чотири запланованих сонячні електростанції – одну в Херсонській області і три у Миколаївській області – розраховують побудувати до літа наступного року. Їх сумарна потужність повинна скласти 80 МВт, а інвестиції в їх будівництво складуть 80 млн. Євро. У TIU Канада пояснюють свої інвестиції в «зелену» енергетику України найвищим «зеленим» тарифом в Європі, стабільним грошовим потоком до 2030 року, швидким будівництвом і великою кількістю підрядників, а також здешевленням вартості будівництва.

Власником TIU Канада є інвестиційна компанія Refraction Asset Management (RAM), Калгарі, Канада.