Канадієць, який зібрав всіх покемонів, за місяць схуднув на 11 кг

Канадієць, який зібрав всіх покемонів, за місяць схуднув на 11 кг Поштівка
12 Серпня 2016, 11:26

24-річний Роберто Васкес з Торонто, став першим канадійцем, що зловив всіх доступних в його країні покемонів, заявив, що з 8 липня, коли він почав грати, скинув 11 кг. Про це розповідає сайт Gordonua.com.

Кожен день шукач покемонів проходив від 20 до 40 км. Згідно з правилами, гравці мають обмежений час, щоб зловити персонажа, який знаходиться поруч. Тому іноді доводилося навіть бігати, сказав Роберто.

Піймавши останнього, 142-го, покемона на ім’я Венузавр, він відчув себе «абсолютно щасливим».

Гра Pokemon Go не просто поліпшила фізичну форму Васкеса, а й, на його думку, допоможе розвитку кар’єри. Він займається комерційною фотографією. Ловля кишенькових монстрів дозволила йому побувати в мальовничих куточках міста, про які він і не підозрював. Роберто сказав, що повернеться туди з фотоапаратом.

Поки ж рекордсмен збирається завести новий акаунт в соцмережі, щоб мати можливість пройти всю гру заново.

Pokemon Go – онлайн-гра з доповненою реальністю для смартфонів на базі iOS і Android. Вона вперше стала доступна в США, Австралії і Новій Зеландії 6 липня. У перші кілька днів свого існування вона наздогнала по популярності соціальні мережі Twitter і Facebook.

Мета гри – «збирати» покемонів в реальному світі. Коли гравець запускає додаток, він бачить на екрані інтерактивну карту свого міста. Покемонів можна виявити по шелесту трави в телефоні та спеціальному індикатору в кутку дисплея.

Покемони представляють собою невеликих монстрів, що володіють надприродними здібностями. На даний момент існує 721 різновид покемонів, але в різних країнах доступний обмежений їх набір.