Кабмін вніс запуск загального декларування українців до бюджетної резолюції

декларація
15 Червня 2017, 13:53

Кабінет міністрів України ставить пріоритетом введення загального декларування доходів і витрат фізичних осіб та податкового контролю з використанням непрямих методів щодо відповідності доходів і витрат та подальше зниження податків на заробітну плату на 2019-2020 рік.

Такі пріоритетні завдання податкової політики уряд затвердив 14 червня в рамках проекту Бюджетної резолюції на 2018-2020 роки.

Крім того, передбачається введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, і подачі єдиної звітності по єдиному соціальному внеску (ЄСВ) і податку на доходи фізичних осіб.

Пріоритетами на наступний рік визначено також організація діяльності Служби фінансових розслідувань (СФР) і імплементація в податкове законодавство обов’язкового мінімального стандарту плану дій BEPS.

Серед інших першочергових завдань уряду в податковій політиці у 2018 році поступове наближення ставок акцизного податку на тютюнові вироби до рівня, передбаченого директивою ЄС.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів має намір затвердити законопроект про введення загального декларування доходів фізичними особами до кінця поточного року.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів підтримує введення нульового декларування після проведення комплексної реформи Державної фіскальної служби.

Раніше Національний банк виступав за введення нульового декларування резидентами своїх активів за кордоном.

Джерело:

Інтерфакс-Україна

Кабмін вніс запуск загального декларування українців до бюджетної резолюції