Історики «знайшли» молодшого брата Гітлера

Історики «знайшли» молодшого брата Гітлера ПоштівкаA copy of Adolf Hitler's book "Mein Kampf" (My Struggle) from 1940 is pictured in Berlin, Germany, in this picture taken December 16, 2015. REUTERS/Fabrizio Bensch/Files
31 Травня 2016, 14:32

Історик Флоріан Котанко з Німеччини виявив, що у Адольфа Гітлера був молодший брат.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на Oberoesterreichische Nachrichten.

Молодшим братом виявився Отто Гітлер, якого раніше фахівці вважали старшим братом фюрера.

Учений виявив, що Отто, спочатку вважався передостаннім дитиною в сім’ї Алоїса і Клари Гітлер, насправді народився на три роки пізніше Адольфа (17 червня 1892 року).

Отто помер через шість діб після народження через гідроцефалію.

Всього в родині Алоїса і Клари Гітлер було шестеро дітей (три хлопчики і три дівчинки) і Адольф був не четвертим, а третім з них.

“Тож исновки багатьох гітлерівських біографів про психічну травму Адольфа Гітлера, який нібито отримав особливу увагу з боку своєї матері Клари як єдиний вцілілий син після смерті трьох братів і сестер, більше не витримує критики”,-зазначає Контако.

До своїх висновків дослідники прийшли, вивчивши архівні записи, збережені в Браунау-ам-Інн в Австрії, де народилися Адольф і Отто.

Адольф Гітлер народився 20 квітня 1889 року в селі Рансхофен (зараз – територія міста Браунау-ам-Інн). У 1921-1945 роки очолював Націонал-соціалістичну німецьку робітничу партію. З 1934 по 1945 рік керував Німеччиною. У 1939 році розв’язав Другу світову війну, що забрала життя десятків мільйонів людей.