Інтернет охоплює світ: вже понад 50% населення Землі є користувачами Всесвітньої павутини

29 Січня 2017, 12:56

За останній рік кількість інтернет-користувачів збільшилася на 10%, у той час населення соціальних мереж також поповнилося до майже 3 млрд осіб.

З кожним роком число людей, котрі долучилися до користування Інтернетом, збільшується. Як повідомляє ресурс media sapiens з посиланням на звіт «Digital in 2017», у 2016 році кількість користувачів всесвітньої мережі збільшилася на 10% і дорівнювала 3,8 млрд осіб. А це 51% від населення Землі (згідно з даними ОНН, у 2016 році населення світу перевалило позначку 7,4 млрд людей).

Якщо поглянути на градацію користувачів за принципом «користуюся комп’ютером або телефоном», то наразі 50% осіб під час перегляду інтернет-сторінок віддають перевагу мобільним пристроям. 45% людей користуються десктопами (настільними комп’ютерами). Повідомляється, що їх число зменшилося, у порівнянні з 2015 роком, на 20%.

Що ж до соціальних мереж, то кількість їх користувачів також збільшилася, порівнюючи з 2015 роком, на 21%. У 2016 році людей, зареєстрованих у соціальних мережах, зафіксовано на рівні 2,8 млрд користувачів. Крім того, 91% осіб переглядають соцмережі за допомогою мобільних пристроїв.

Наразі ж соціальні мережі стали потужним інструментом продажу. Відповідно до дослідження компанії Olapic, покупці в 7 разів більше схильні довіряти фото в соцмережах, на яких зображені «реальні люди», ніж традиційній рекламі бренду. Також за результатами дослідження медіаплатформи Bloglovin, Instagram є найефективнішим майданчиком для залучення і взаємодії з аудиторією.

Також прогнозується, що в соціальних мережах у 2018 році збільшиться вплив відеоголошень.

Джерело:

ЕнергоЛайф.інфо