Інсульт може виникнути у будь-кого

Інсульт може виникнути у будь-кого Поштівка
25 Травня 2016, 13:01

Співробітники Центру з контролю та профілактики захворювань стверджують: інсульт може статися у кожної людини, незалежно від його віку, статі та расової приналежності.

Одночасно медики відзначають, що схильність людей різних судинних порушень збільшується з кожним роком – разом зі зростанням таких провокуючих чинників, як погіршення екологічного середовища, ожиріння і засилля «штучної» їжі, багатої штучними компонентами.

На підтвердження цього експерти центру представили шокуючі дані про те, що кожні 40 секунд на території Сполучених Штатів Америки фіксуються нові випадки розвитку інсульту.

Примітно, що виконані вченими розрахунки фіксують таку тенденцію, як підвищення виживання сучасних людей в разі інсульту. «Рівень смертності від інсульту поступово знижується», – заявили представники Центру з контролю і профілактики захворювань. Однак ще невідомо, чи є дана тенденція позитивним явищем, адже якість життя після перенесеного людиною інсульту значно падає: пацієнти, які пережили мозковий удар, страждають згодом порушеннями мови, паралічем, а також проблемами з пам’яттю і психікою.

Нагадаємо, що недавно проведене інше дослідження завершилося висновком вчених про те, що вирішальним фактором при виникненні інсультів є погода – перш за все, різкі коливання температури повітря та вологості.

healthinfo.ua

Інсульт може виникнути у будь-кого