Іноземців зобов’язали платити за виїзд з Саудівської Аравії

Іноземців зобов'язали платити за виїзд з Саудівської Аравії Поштівка
4 Жовтня 2016, 17:18

Влада Саудівської Аравії підвищила розмір ряду візових зборів і ввела нові мита. Як повідомляє Сегодня, Ер-Ріяд ухвалив таке рішення для диверсифікації економіки.

Так, тепер іноземці, які відвідали королівство, повинні заплатити за виїзд 200 саудівських ріялів (близько 53 доларів США). Вартість разової в’їздної візи терміном на два місяці зросла більш ніж в 10 разів – з 50 до 530 доларів – плюс 26 доларів за кожен додатковий місяць. При цьому паломники, які вперше приїхали в країну, звільнені від сплати збору.

Транзитна віза обійдеться в 80 доларів, крім цього, за користування портами при морських подорожах необхідно буде заплатити по 13 доларів з людини.

Крім того, оголошені нові ціни в’їзних документів для трудових мігрантів: робоча віза терміном на півроку буде коштувати близько 800 доларів, на рік – 1,3 тисячі, на два – 2,1 тисячі. Влада королівства сподівається, що такі заходи допоможуть підвищити доходи від несировинного сектора економіки.

У 2016 році 73 відсотки доходів бюджету Саудівської Аравії будуть сформовані за рахунок надходжень від продажу нафти. При цьому в 2015-му цей показник дорівнював 89 відсоткам. Заходи, що вживаються Ер-Ріядом, пов’язані з тривалим періодом падіння цін на нафту.