Іноземні кредитори просувають німця на посаду глави ПриватБанку

11 Липня 2017, 14:15

Після того, як з посади голови правління державного банку офіційно піде Олександр Шлапак, його вакантну посаду може обійняти німецький банкір.

Наприкінці червня Наглядова рада Приватбанку повідомила, що каденція нинішнього глави структури Олександра Шлапака добігає кінця – у липні цього року він піде у відставку. За інформацією ЗМІ, Наглядова рада банку вже 20 липня офіційно оформить відставку Шлапака, а через 4 дні призначить виконуючого обов’язки голови правління.

«Ймовірно, банк на певний час очолить заступник голови правління Галина Пахачук» – йдеться у повідомленні.

Підбиратиме кандидатів на пост голови правління рекрутингове агентство. Поки ніхто з українських фінансистів публічно не заявив про бажання обійняти відповідну посаду, адже це місце передбачає багато ризиків. Тому за відсутності українських претендентів, пост глави правління Привату може зайняти іноземець. На цю посаду претендуватиме німецький банкір Райнер Мюллер-Ханке.

Відомо, що німець вже очолював схожу посаду в Україні: в 2009-2013 роках він працював генеральним директором Swedbank. До того ж, він більш ніж 10 років працював в сфері банкінгу в країнах Центральної та Східної Європи.