Холодницький прокоментував появу «реєстру злитих справ»

Холодницький доручив перевірити законність придбання квартири Лещенком Поштівка image 1Назар Холодницький
16 Листопада 2018, 09:42

За словами Холодницького, САП уже проводить консультації з приводу розслідування певних кримінальних справ з громадськими активістами

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький готовий до публічного обговорення списку кримінальних справ, які, на думку активістів «Центру протидії корупції» (ЦПК) були «злиті» прокурорами.

Про це Холодницький повідомив у коментарі «Укрінформу».

«Ми всі оті їхні «злиті» справи готові публічно обговорити. І не я, а кожен процесуальний керівник, який таким є у кожному цьому провадженні», – сказав він.

За словами Холодницького, САП уже проводить консультації з приводу розслідування певних кримінальних справ з громадськими активістами, серед яких представники Реанімаційного пакету реформ, Transparency International Ukraine. У таких зустрічах також брали участь і представники «Центру протидії корупції».

«Таке обговорення вже триває за ініціативи активістів. До нас на початку жовтня звернулась член громадської ради контролю НАБУ Злата Симоненко і активіст Володимир Петраковський з питанням обговорення справ, які, на їхню думку, гальмувалися. Ми попросили надати список цих справ і уже двічі збиралися для обговорення», – зазначив керівник САП.

Він повідомив також, що наступна зустріч прокурорів САП з громадськими активістами запланована на 22 листопада.

«Ми й надалі готові до активного обговорення і не ховаємося від проблем, але паплюжити себе також не дамо», – резюмував Холодницький.

Як повідомлялося, ЦПК у четвер презентував сайт з назвою «Реєстр злитих справ», на якому опублікував низку кримінальних справ САП, які, як вважають активісти, були неправомірно закриті.