Хокейний клуб “Піттсбург” вдруге поспіль став володарем Кубка Стенлі

хокей, НХЛ, кубок Стенлі
12 Червня 2017, 15:16

“Піттсбург Пінгвінс” з рахунком 2:0 переграв “Нешвілл Предаторс” в “Bridgestone Arena” і завершив фінальну серію з рахунком 4:2 на свою користь.

Про це повідомляє Поштівка з посиланням на сайт НХЛ.

У другому періоді суддя скасував гол “Предаторс”, господарі не реалізували кілька вилучень, в тому числі 32 секунди вп’ятьох проти трьох суперників, а успіх “Пінгвінс” приніс гол Патріка Хорнквіст за 1:35 до кінця третього періоду. За 10 секунд до кінця зустрічі Карл Хагелін забив останній гол сезону, вразивши порожні ворота.

Таким чином “Нешвілл” вперше в плей-оф програв у домашньому матчі в основний час.

“Два рази поспіль виграти Кубок Стенлі на початку кар’єри – це просто неймовірно. Для мене це багато значить. На шляху до цього чемпіонства ми подолали багато труднощів, але все ж зробили це”, – розповів воротар “Пінгвінс” Метт Мюррей.

Примітно, що усі свої п’ять чемпіонських титулів переможця Кубка Стенлі “Піттсбург” виграв у гостях.

Варто відзначити, що “Пінгвінс” повторили досягнення “Детройт Ред Вінгс” (1997, 1998), вигравши два чемпіонати поспіль.

Додамо, що “Піттсбург” став першим за 20 років клубом, який завоював два поспіль чемпіонства.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!