Харків’яни зможуть створити історичну виставку

Харків’яни зможуть створити історичну виставку Поштівка
18 Жовтня 2016, 14:44

У Харкові музей збирає фото городян. Світлини жителів потрібні для нового культурного проекту “Харків в обличчях”. Мета проекту – дослідження ідентичності харків’ян через елементи одягу і створення виставки, де представлять фотографії ХХ століття. Про це повідомляє Gazeta.ua.

“Ми зацікавлені у фотографіях з родинних архівів харків’ян, які б допомогли простежити зміни у зовнішньому вигляді, одягу жителів міста у ХХ столітті. Це можуть бути фото із сімейних альбомів, але обов’язково із супровідною історією, яка могла би познайомити з тими, хто зображений на світлині”, – говорять організатори проекту.

Найцікавіші фото з історіями розмістять на виставці “Харків в обличчях” в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва. Відкриття – 25 жовтня.

Фотографії (у форматі jpeg) та супровідні історії (у форматі word) організатори просять надсилати до 23 жовтня у сканованому вигляді за електронною адресою oomckm@gmail.com (у темі листа вказати “Харків в обличчях”). Або приносити за адресою: Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, м. Харків, вул. Пушкінська 62, (відділ інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва).

Проект створений Харківським історичним музеєм ім. Сумцова разом з Муніципальною галереєю, Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, Ukranian Fashion Educational Group, а також громадською організацією “Харківська платформа розвитку культури і туризму” за підтримки Ґете-Інституту.

Харків’яни зможуть створити історичну виставку