ГУР МО: Спецслужби РФ планують провокації під час хресного ходу

ГУР МО: Спецслужби РФ планують провокації під час хресного ходу ПоштівкаВадим Скібіцький розповів про можливі провокації проти учасників хресного ходу
22 Липня 2016, 13:36

Спецслужби Російської Федерації планують провокації проти представників Української православної церкви Московського патріархату під час хресного ходу. Про це на брифінгу заявив представник Головного управління розвідки міністерства оборони Вадим Скібіцький, передає РБК-Україна.

«Провокаційні заходи проти представників православної церкви МП будуть організовані та проведені російськими спецслужбами із залученням кримінальних угруповань. З їхньою допомогою передбачається організувати сутички та заворушення поблизу культових споруд, а також місць масового скупчення людей», – заявив Скібіцький, зазначивши, що особлива увага буде приділятися інформаційно-психологічному впливу на українців за рахунок негативного висвітлення подій у російських ЗМІ.

Крім того, за його словами, колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко причетний до організації провокацій.

«Особлива роль в організації провокаційних дій відводиться оточенню українських чиновників режиму Януковича, в тому числі колишньому міністру внутрішніх справ України Захарченку та його довіреній особі Віктору Зубрицькому», – додав Скібіцький.

ГУР МО: Спецслужби РФ планують провокації під час хресного ходу