Гройсман запустив мобільні групи для боротьби з контрабандою

Гройсман запустив мобільні групи для боротьби з контрабандою Поштівка
5 Вересня 2016, 12:04

Кабінет міністрів України в рамках реформи роботи Митної служби запустив роботу перших міжвідомчих груп, завданням яких буде боротьба з контрабандою на кордоні і порушеннями митного законодавства. До складу груп увійдуть представники Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції, повідомляє “УНІАН“. Координацію роботи мобільних груп буде здійснювати Міжвідомчий центр при ДФС.

Презентацію груп провів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми запускаємо в роботу першу частину наших мобільних груп. Їх відібрали як кращих із кращих. Нам потрібен результат. Ці люди мають доступ на будь-яку митницю», – сказав Гройсман.

Він уточнив, що завдання мобільних груп – виявляти контрабанду і товари, які пройшли неналежне оформлення. «Я б хотів, щоб ті, хто привозить товари в Україну або вивозить з України, отримували максимальний сервіс. Але той, хто хоче ввезти в Україну контрабанду, сірий імпорт, те, що не розмитнено або розмитнено за заниженою вартістю, – має бути покараний», – сказав глава уряду.

Гройсман наголосив, що рівень контрабанди та «сірого» імпорту знищує національного виробника і національну економіку. Подолання цих явищ дозволяє збільшувати надходження до бюджету та підвищувати соціальні видатки.

«У серпні у нас збільшення надходжень від митниці майже на 2 млрд грн. Це говорить про те, що ми йдемо правильним шляхом. Але треба продовжувати створювати якісну систему. Щоб чесний бізнес відчував поліпшення», – підкреслив Гройсман.

Як повідомлялося, за розрахунками уряду, подолання корупції і контрабанди на митниці дозволить щорічно збільшувати надходження до бюджету на 50 млрд грн. У зв’язку з цим реформа роботи митниці була оголошена одним із пріоритетів роботи економічного і силового блоків уряду.

Гройсман запустив мобільні групи для боротьби з контрабандою