Гройсман обіцяє підвищити зарплати і пенсії

Гройсман обіцяє підвищити зарплати і пенсії Поштівка
8 Серпня 2016, 12:21

Кабінет Міністрів розробить непопулістський механізм підвищення заробітних плат і пенсій, що відповідає можливостям економіки. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду у понеділок, 8 серпня, повідомляє ZIK.

 «Наше завдання сьогодні – реформувати систему оплати праці таким чином, щоб кожен український громадянин отримував гідну заробітну плату… Можу сказати, що і пенсійна система вимагає сьогодні змін. Нам потрібно у рамках можливостей нашої економіки і Пенсійного фонду ухвалити всі необхідні рішення для того, щоб пенсія в Україні росла. У нас є думки з цього приводу, ми над цим питанням працюємо. Ми обов’язково це запропонуємо. Це будуть непопулістські рішення», – сказав він.

Гройсман також зазначив, що Кабмін до початку роботи парламенту після літніх канікул підготує пакет законодавчих ініціатив щодо стимулювання економічного зростання.

 «Ми повинні розробити пакет законодавчих ініціатив, які нам потрібні в рамках роботи українського парламенту для того, щоб забезпечити підтримку економічного зростання», – сказав він.