Гройсман наказав перевірити підозрілі тендери Міноборони

Гройсман наказав перевірити підозрілі тендери Міноборони Поштівка
28 Липня 2016, 15:20

В останні 4 дні перед переходом на закупівлі у державних структур спостерігається аномальна активність – замовники оголосили публічні тендери на 20 млрд грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Міністру оборони нічого не заважало раніше перейти на систему ProZorro і отримати якість і відповідну економію. Натомість, подивіться, що роблять. Перед вступом системи ProZorro в дію починають проводити тендери на 20 мільярдів. Колеги, з них 15% економії – це 3 мільярди. Вважаю, це зроблено умисно. Буде доручення ДФІ», – зазначив глава Кабміну.

«Краще я вам пропоную відмінити ці тендери, перейти через 1 серпня і почати закупівлі через систему ProZorro. Ми проведемо аналітику по цих закупівлях… Будемо мати аналоги закупівель. Порівняємо. Можливо, хтось із керівників підприємств фантазує, що ми не побачимо. І що його за це не буде покарано. Тому я закликаю цих 20 млрд проаналізувати по кожному напрямку, по кожному міністерству і розпоряднику», – заявив прем`єр.

Крім того, Гройсман подякував команді Мінекономрозвитку та ProZorro.

«Я вдячний усій команді Мінекономіки і ProZorro за ефективну роботу. Сьогодні ми дійсно бачимо хороші сигнали у боротьбі з корупцією в Україні», – підсумував він.

Гройсман наказав перевірити підозрілі тендери Міноборони