Генпрокурор заявив про розкрадання на НСК Олімпійському до Євро-2012

24 Березня 2017, 16:36

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів про обшуки, які були проведені в минулий четвер у фігурантів відновленої справи по розкраданню коштів під час підготовки до проведення футбольного чемпіонату Європи 2012 року.

“Як доводять вилучені документи – крали з розмахом”, – написав Луценку на своїй сторінці у фейсбуці.

Також Луценко навів приклад завищення цін при закупівлі крісел для спортивного комплексу Олімпійський, які при вартості в $78 обійшлися державі в $189.

“Крок перший – заниження вартості при оформленні митних платежів. Наприклад: крісло, закуплене за 78 доларів у виробника, оформляли за ціною в 6 доларів. В результаті держава отримала перші мільйонні збитки.

Крок другий – те ж крісло проганяли по ланцюжку підставних фірм і продавали НСК Олімпійський вже за 189 доларів. На арені 70 050 місць. Завищення державних витрат склало близько 8 млн доларів”, – розповів генпрокурор.

Нагадаємо, що у той час керував НСК Олімпійський нинішний президент Прем`єр-ліги Володимир Генінсон, який заступив на посаду директора Спортивні арени України (НСК Олімйпійський, Арена-Львів, Палац-спорту) у 2011 році і був звільнений у 2013.

Раніше повідомлялося, що майно та рахунки НСК Олімпійський заарештовані через борги.

Джерело:

Чемпіон