Гендиректора аеропорту Одеси підозрюють у відмиванні снігом 2 млн грн

Одеса, літакиСніг в Міжнародному аеропорту Одеса
25 Травня 2017, 21:04

Проти гендиректора КП «Міжнародний аеропорт Одеса» Михайла Крайтмана відкрили справу через неправдиве прибирання та вивезення снігу на 2 млн гривень.

Поліція підозрює чоловіка у зловживанні службовим становищем. Правоохоронці стверджують, що аеропорт мав угоду на прибирання та вивезення снігу вартістю у 2 млн гривень, які надала держава. Однак, фактично, цю роботу не було виконано.

В суді слідчий повідомив, що на початку березня Служба безпеки України проінформувала поліцію про порушення «Міжнародним аеропортом «Одеса» правил державних закупівель щодо послуг з виконанням снігоочисних робіт на літному полі та послуг з поточного ремонту місць стоянок і приміщень.

В ході досудового розслідування поліція виявила, що гендиректор підприємства роздрібнив предмет закупівлі на окремі тендерні пропозиції з очікуваною ціною до 1 млн грн. Це дозволило уникнути відкритих торгів. На думку поліції, допомогло укласти угоди із потрібними компаніями: «Укрдорлідер», «Укрбуд Трест», «СПМК-7» та «Чорноморгідробуд». В суді слідчий клопотав про доступ до банківських рахунків підприємств, які виконували роботи – «СПМК-7» та «Чорноморгідробуд». Суд це клопотання задовольнив.

Михайло Крайтман керував Одеським аеропортом з листопада 2011 року до січня 2012 року, поки його звільнили за невиконання службових обов’язків – він не перерахував податки на прибутки фізичних осіб, землю та прибутки до міського бюджету. З 1 листопада 2013 року Михайло Крайтман знову посів місце гендиректора КП в одеському аеропорту.

Гендиректора аеропорту Одеси підозрюють у відмиванні снігом 2 млн грн