Футбол. ЧС-2018. Хорватія у рівному матчі переграла Україну

25 Березня 2017, 05:44

Збірна Хорватії на домашньому стадіоні “Максімір” переграла Україну в матчі відбору до ЧС-2018.

Голом відзначився екс-форвард “Дніпра” Нікола Калініч, який зараз захищає кольори “Фіорентини”.

Збірна України в перші хвилин 20-25 намагалась відповідати уколом на укол, хоча її атаки таїли в собі трохи менше гостроти, ніж хорватські. Ярмоленко намагався активно діяти справа, але взаємодія з Кравцем кульгала. Артем міг забивати ще в одному епізоді, однак лежачи не зміг прокинути “випадковий” снаряд повз опонентів у ворота. Була ще одна масована атака, в якій удар Ярмоленка потягнув Субашіч, а ось добивання Ротаня і Матвієнка були гірші один одного.

Калініч після “привозу” дебютанта “синьо-жовтих” Матвієнка мінімально не дотягнувся до прострілу, а так бути б смертельному удару ще раніше. Манджукіч виходив сам на сам, та поцілив у стійку. Неодноразово змушували своїх прихильників нервувати і захисники команди Шевченка. Чого варті ці паси назад на Пятова, які завершувались або втратою м’яча, або іншими неприємностями.

Кучер декілька разів привозив моменти на власні ворота, і в підсумку саме захисник “Шахтаря” дозволив Калінічу вразити наші ворота. Після ідеальної комбінації в дотик Модріча-Ракітіча Нікола прийняв мяч, розвернувся і розстріляв верхній кут без шансів для Пятова. Так званий гол у роздягальню десь у той момент, коли українці почали забувати про небезпечні моменти біля чужих воріт.

По перерві Хорватія у своїх володіннях не давала гостям таких шансів, як у першому таймі. Довелось сподіватись на стандарти. Коноплянка потужно бахнув зі штрафного, Субашіч відбив на Ярмоленка, та удар Андрія міг знайти хіба що регбійні ворота. У хорватів теж відчутно поменшало моментів, проте команда Чачіча не особливо й прагнула. Українці намагались тиснути, замикати суперників на їхній половині, але толку від безкінечних навісів і прострілів було мало. Хіба що статистика виявилась в підсумку на користь України: 53% володіння м’ячем, 4-3 за ударами в площину воріт.

Натомість рахунок 0:1 не на нашу користь.

Збірна України опускається на третє місце, поступаючись другою сходинкою Ісландії (10 балів). Стільки ж очок, як в українців (8), має і Туреччина. Хорватія – лідер з доробком у 13 пунктів.