ФСБ «завітала» на «Эхо Москвы» через статтю Андрія Піонтковського

ФСБ «завітала» на «Эхо Москвы» через статтю Андрія Піонтковського Поштівка
5 Липня 2016, 16:27

ФСБ вилучила переписку сайту радіостанції «Эхо Москвы» з публіцистом Андрієм Піонткоським. Окрім того, головного редактора интернет-портала Віталія Рувінського викликали на допит. Про це своїй сторінці у Twitter повідомив главред «Эха Москвы» Олексій Вєнєдіктов.

Його заступник Володимир Варфоломєєв уточнив, що повістки отримали двоє співробітників сайту.

«Сім співробітників ФСБ, включаючи слідчого з особливо важливих справ, прийшли о 10:30 і сказали, що їм потрібно вилучити деякі матеріали з поштових серверів « Еха Москвы ». І вони цією справою займалися десь дві години. У цей час радіостанція продовжувала транслювати. Двоє співробітника інтернет-редакції отримали повістки в якості свідків на допити в ФСБ на першу половину липня », – розповів Варфоломєєв.

Зараз радіостанція працює у звичайному режимі.

Як повідомляють російські ЗМІ, слідчі дії на «Эхо Москвы» пройшли в зв’язку з публікацією статті Андрія Піонтковського «Бомба, яка готова вибухнути». Раніше Генпрокуратура РФ знайшла в ній колонки ознаки екстремізму. В статті вони побачили заклики до зміни територіальної цілісності Росії та вчинення дій, спрямованих на розпалювання ненависті за національною ознакою.

ФСБ «завітала» на «Эхо Москвы» через статтю Андрія Піонтковського