Француз знайшов у будинку золоті монети і злитки на € 3,5 млн

Француз знайшов у будинку золоті монети і злитки на € 3,5 млн Поштівка
24 Листопада 2016, 12:48

Француз, який успадкував будинок в Нормандії, виявив захований скарб із золотих монет і злитків на мільйони євро. Вага скарбу в цілому склала близько 100 кілограм, а його вартість перевищила € 3,5 млн, передає видання The Guardian.

«Було виявлено 5 тис. золотих монет, 2 злитка по 12 кг кожен і 37 злитків по 1 кг кожен», – повідомив місцевий аукціоніст Ніколас Фієрфорт місцевій газеті La Depeche.

Фієрфорт, який відвідував будинок, щоб провести оцінку меблів для перепродажу, повідомив, що тайник був дуже добре захований. Новий власник будинку почав рухати меблі і виявив коробки з монетами і злитками, які були прикріплені до нижніх частин шафи.

Золото було куплено в 1950-і і 1960-і роки. Всі сертифікати справжності пізніше були знайдені в майні покійного. Золото вже було продано різним покупцям у Франції та інших країнах.

За французькими законами, новому власникові будинку доведеться заплатити податок на спадщину в розмірі 45%, а також сплатити податкову заборгованість за три роки, якщо покійний родич не задекларував дане майно.

Джерело:

finance.ua

Француз знайшов у будинку золоті монети і злитки на € 3,5 млн