До Франківська з Німеччини вирушить благодійний автопробіг “За свободу і єдність України”

До Франківська з Німеччини вирушить благодійний автопробіг “За свободу і єдність України” Поштівка
27 Квітня 2016, 12:16

В переддень святого Великодня очікуємо велику подію – Автопробіг “Великодна поїздка за свободу і єдність України”.

Про це повідомила франківський волонтер ГО “Хоробрі серця” Наталія Долик, пише Репортер

З Німеччини, з Радеберга до нас, в Україну прямує великий Автопробіг. В автопробігу приймає участь більше 50 автомобілів з допомогою та подарунками атовцям, їх сімям і людям, котрим потрібна допомога.  Ініціатор і засновник автопробігів Курт Зіммхен, німець за походженням, який постійно проживає в Україні.

Зі слів Мирослави Зіммхен, співорганізатора події, автопробіг став в Німеччині своєрідним флешмобом. Небайдужі до подій в нашій країні люди, а серед них і урядовці, і бізнесмени, і студенти, збирають допомогу і багато з них виявили бажання особисто приїхати до України.

Минулого року, подібний, але менш масштабний автопробіг, припав на католицьку Пасху. Цього року інтерес ще більший і учасники вирішили відсвяткувати разом з нами Великдень.

Серед спонсорів і проводжаючих – посол України в Німеччині Андрій Мельник, премєр-міністр Саксонії, мер Радеберга Герхард Лєм. Серед безпосередніх учасників пробігу будуть депутати Бундестагу, засновники Євромайдану Саксонії, підприємці і небайдужі жителі Німеччини, котрих болить Україна.

29 квітня автопробіг стартуватиму з німецького міста Радеберг. У Львові поважних гостей зустрічатиме мер Садовий. Далі частина машин поїде на Київ, Вінницю, Одесу, Харків, Маріуполь, а 35 автомобілів попрямує до Івано-Франківська.

Автопробіг Радеберг – Івано-Франківськ курують Обласна спілка учасників АТО в особі голови правління Андрія Долика і голова правління ГО “Ураїна – Європа” Курт Зіммхен, згідно підписаного меморандуму про співпрацю, за підтримки міської та обласної влади.

Орієнтовний час приїзду – о 14.00 30 квітня. Перша зупинка біля Білого дому, зустрічатимуть керівництво міста та області, депутати і жителі міста.  Після – прес-конференція, а потім всі разом їдемо розвантажувати машини в приміщення майбутнього “Антимагазину” на вул. Новій, 19а.

Приймати  високоповажних друзів-гостей будуть німецькомовні сім’ї міста. Одне з бажань учасників – подивитися як і чим живуть прості українці, відсвяткувати Великдень в сімейному колі. В неділю на 7 ранку всі візьмуть участь у святковій службі Митрополита Володимира Війтишина.  Далі – екскурсія містом і відвідини Музею Небесної сотні, спілкування з франківчанами.

Антимагазин – це соціальний проект за прикладом європейських країн. Магазин-склад, де безкоштовно роздаватимуть сім’ям учасників АТО одяг, взуття, іграшки т.п.