Ford обіцяє повністю безпілотний автомобіль у 2021 році

Ford обіцяє повністю безпілотний автомобіль у 2021 році Поштівка
18 Серпня 2016, 12:00

Автоконцерн Ford оголосив про свої плани з розробки автономних автомобілів уже до 2021 року. Безпілотники відповідатимуть четвертій категорії за класифікацією Товариства автомобільних інженерів (SAE). Тобто всі функції керування транспортним засобом візьмуть на себе електронні системи.

“Вплив безпілотних машин на суспільство буде таким же значним”, як і рухомі складальні лінії століття назад, заявив на прес-конференції президент і головний виконавчий директор Ford Марк Філдс. Він також додав, що водій новим авто не знадобиться. Концерн інвестував і співпрацював з декількома стартапами, в тому числі компанією з розробки технологій самостійного водіння Velodyne, фірмою SAIPS, що спеціалізується в сфері машинного навчання, та стартапом CivilMaps, який розробляє техніку для 3D картографування.

Більшість великих автомобільних компаній, таких як General Motors і Toyota, ведуть власні розробки в сфері автономних автомобілів. Деякі моделі вже оснащено низкою автоматичних функцій – вони вміють самостійно паркуватися, гальмувати при появі перешкоди на шляху та дотримуватися певної дорожньої смуги.

bublbe.com