Facebook знайшов відмінності в характерах власників собак та котів

Facebook знайшов відмінності в характерах власників собак та котів Поштівка
11 Серпня 2016, 11:37

Фахівці Facebook досліджували характер соціальних зв’язків у любителів собак і котів. Як виявилося, господарі тварин дійсно певною мірою переймають характеристики своїх вихованців. Так, власники собак, як правило, більш соціально активні і легкі на підйом, а власники котів схильні до незалежності і самотності.

В ході дослідження були проаналізовані дані близько 160 000 користувачів з США, які розміщують фотографії кішок або собак на своїх сторінках в Facebook. Щоб ідентифікувати фотографії з кішками і собаками, використовувалися автоматичні технології розпізнавання об’єктів.

Прихильники собак виявилися більш товариськими, якщо судити за кількістю їх друзів в Facebook. Експерти підрахували, що в середньому у них на 26 друзів більше, ніж у шанувальників кішок.

Зате власників котів частіше запрошують на різні заходи. Також відзначено, що шанувальники кішок прагнуть дружити з людьми зі схожими інтересами. Те ж саме відноситься до «собачників», які частіше додають в друзі інших власників собак.

Крім того, шанувальників кішок виявилося значно більше в межах міста, в той час як в сільській місцевості більше люблять собак.

Як відзначають фахівці Facebook, люди, які викладають фотографії котиків, частіше виявляються самотніми. Близько 30% таких користувачів не мають пари. Серед шанувальників собак цей показник є нижчим на 6%. А ось стереотип про те, що кішок люблять виключно літні дами, на думку фахівців Facebook, не відповідає дійсності: фотографії з котами розміщували люди будь-якого віку і статі.