Естонська Omniva інвестує в мережу посилочних автоматів понад 20 млн євро

Естонська Omniva інвестує в мережу посилочних автоматів понад 20 млн євро Поштівка
4 Грудня 2016, 09:44

Для того щоб зробити отримання посилок більш зручним не тільки в містах, але й у невеликих населених пунктах, естонська компанія Omniva протягом п’яти років інвестує в розширення мережі посилочних автоматів понад 20 млн євро.

У середині листопада компанія Omniva оголосила міжнародний тендер на посилочні автомати вартістю близько 20 млн євро. Відповідно до розрахованої на п’ять років інвестицією, будуть закуплені нові посилочні автомати в Естонію, Латвію й Литву й істотно розширена мережа посилочних автоматів підприємства.

За словами члена правління компанії Ансі Арумееля (Ansi Arumeel), посилочний бізнес у країнах Балтії зазнав бурхливого розвитку. Електронна комерція є міжнародним і глобальним явищем, і все більше й більше бізнес-клієнтів бачать країни Балтії в якості єдиного цілісного ринку. Клієнти хотіли б мати послугу посилок, яка охоплює всі країни Балтії.

Мета інвестиції – встановити в Балтії посилочні автомати так близько до людей, як вони цього бажають. «У рамках тендеру ми плануємо придбати посилочні автомати різних типів в Естонію, Латвію і Литву, щоб зміцнити свою позицію лідера балтійського ринку», – сказав Арумеель. При цьому послуга буде доступна й у містах, і в невеликих поселеннях у сільській місцевості.

Як зазначив пан Арумеель, подібна інвестиція дозволяє йти назустріч очікуванням клієнтів отримувати свої посилки якомога швидше, якомога ближче й незалежно від часу доби. «Усі тенденції й дослідження у сфері посилок показують, що посилочні автомати – найбільш бажаний у Балтії канал отримання й відправки посилок. Завдяки великій мережі ми незабаром зможемо спрямовувати всі посилки в посилочні автомати, що знаходяться поруч з будинком отримувача», – сказав Арумеель.

До кінця поточного року в компанії Omniva буде найбільша в усій Балтії мережа посилочних автоматів (33 000 скриньки і 277 посилочних автоматів). Цього року мережа посилочних автоматів підприємства розширилася більше ніж на третину. У найближчі роки зростання буде ще більш стрімким.

У наступному році компанія зробить свою мережу посилочних автоматів по всій Балтії відкритою і для використання іншими партнерами, щоб надати ще більше прискорення швидкому розвитку інтернет-торгівлі. Розширення мережі та її відкриття для використання іншими партнерами – черговий крок у напрямку пропозиції клієнтам простої посилочної послуги.

Джерело:

Omniva

Естонська Omniva інвестує в мережу посилочних автоматів понад 20 млн євро